Apple Watch: połączenie elegancji z innowacyjnością – znajdź swój ulubiony model w iDream

Zegarki Apple Watch uznawane są nie tylko za niezwykle pomocne urządzenia do codziennych pomiarów ilości wykonanych kroków, spalonych kalorii czy też monitorowania stanu zdrowia. Już od dnia premiery podkreślany jest ich niezwykle elegancki design, a Apple w każdej kolejnej generacji zegarków utrzymywało trend polegający na łączeniu ich estetycznego wyglądu z innowacyjnymi technologiami.

Jakie obecnie modele AW SE są godne polecenia? Przedstawiamy dwie serie, które zaspokoją wymagania nawet najbardziej wybrednych użytkowników. 

Apple Watch series 8 – wydajność i elegancja w jednym

Apple Watch series 8 to rodzina zegarków z kopertami w rozmiarach 41 lub 45 mm. Producent stawia na materiały najwyższej jakości, dlatego też są one wykonane z wysokiej klasy tytanu, stali nierdzewnej lub aluminium. W każdy przypadku można liczyć na perfekcyjne spasowanie, chroniące wnętrze przed wodą, wilgocią, pyłem czy innymi zainteresowaniami. 

Tarcza Apple Watch 8 to – w zależności od materiału wykonania koperty – szkło lub kryształ. Oba te rozwiązania stanowią bardzo solidną ochronę, dzięki której masz pewność, że nawet przy upadku wyświetlacz nie uleganie uszkodzeniu. Może także dobrać materiał i kolor paska, dostosowując smartwatch do swoich osobistych preferencji.

Jeśli chodzi o oferowane funkcje, znajdziesz tutaj praktyczną aplikację EKG, pomiar natlenienia krwi, monitorowanie snu, mierzenie spalonych kalorii oraz aktywności, a dla pań bardzo praktyczne będzie śledzenie cyklu. Pomiar tętna pozwoli na sprawdzenie pulsu i ewentualne wykrycie arytmii.

Co jeszcze? Więcej na temat możliwości Apple Watch 8 przeczytasz na stronie: https://idream.pl/watch-pl/apple-watch-series-8.html

Poznaj zalety Apple Watch SE

Zegarki z rodziny Apple Watch SE są dostępne w dwóch wersjach rozmiarowych – 40 lub 44 mm, a każda z nich może mieć jedną z trzech estetycznych barw. Podobnie jak przy Apple Watch series 8, także tutaj możesz dobrać pasek i jego barwę, co pozwoli Ci na pełną personalizację urządzenia. W każdym wypadku elegancja gwarantowana!

Choć Apple Watch SE ma nieco mniej funkcji od bardziej zaawansowanych modeli, otrzymujesz wraz z nim większość praktycznych, które wspomogą Cię podczas treningów oraz monitorowania stanu zdrowia. Jego dużą zaletą są aplikacje z programami treningowymi. Dzięki temu AW SE jest nie tylko twoim podręcznym trenerem, ale również ma oko na organizm – gdy tylko wykryje niepokojące zmiany, natychmiast wysyła powiadomienie, co daje Ci czas na reakcję.

Apple Watch SE to dobry wybór dla osób, które nie potrzebują bardzo rozbudowanych funkcji, a chcą mieć narzędzie do monitorowania stanu zdrowia i ćwiczeń. Ten zegarek łączy obie funkcje w innowacyjny sposób!

Apple Watch w dobrej cenie

Jeśli chcesz nabyć Apple Watch, szeroki wybór różnych modeli znajdziesz w salonach iDream oraz na stronie internetowej tej sieci. Jeśli nie masz pewności, na który się zdecydować, możesz liczyć na profesjonalną poradę. A co warto podkreślić – każdy zegarek dostępny jest w przystępnej cenie!

Zobacz i zamów już dzisiaj!